Firmowo.pl - strony www dla firm

czas

Przenoszenie danych

Przenoszenie danych z jednej bazy do drugiej rzadko przechodzi łatwo. Większość aplikacji opartych i stron www opartych na bazie danych ma ją w innym, swoim formacie. Nawet przy takich samych dwóch systemach przenoszenie danych może sprawić problem ze względu np. na kodowanie znaków.
Wszystko to sprawia, że do przenoszenia danych potrzeba sporo wiedzy i doświadczenia.

bazy danych

Projektowanie bazy danych

Profesjonalnie zaprojektowana baza danych może zaoszczędzić Państwu wiele trudu w przyszłości. Dostosowana do Państwa potrzeb baza umożliwia błyskawiczne wyświetlanie zbiorczych informacji, wyszukiwanie, automatyczne akcje mailingowe itp. Dobrze zaprojektowane bazy danych sprawia, że oparta niej strona www czy inne usługi są szybkie i zajmują mało miejsca na serwerze. Ułatwia to dynamiczny rozwój Państwa przedsięwzięcia.

Strony internetowe, sprzedaż

Gromadzenie danych

W każdym biznesie klienci są podstawą. Zwykle im ich więcej, tym lepiej. Jeśli Państwa firma działa na rynku i ma już bazę klientów, to być może nasze doświadczenie pozwoli Wam ją poszerzyć o potencjalnych nowych. Jeśli dopiero rozpoczynacie przedsięwzięcie, to dobra baza danych potencjalnych klientów będzie doskonałym początkiem.

Pozycjonowanie

Przetwarzanie danych

Często zbieramy dane o klientach w wielu różnych formach. Bywa, że mamy jedną bazę danych na komputerze stacjonarnym, inną na stronie www, jeszcze inną w formie papierowej itp.

Czasem potrzebujemy jednak tych wszystkich danych w odpowiedniej formie, np. do wydruku etykiet czy kopert z adresami, do wyświetlenia wszystkich telefonów danej grupy klientów itp. Nasza firma pomaga w tych często skomplikowanych procesach, wykonujemy kopie zapasowe a następnie łączymy odpowiednio wybrane i przetworzone dane w uzgodnionej z klientem formie.

e-card
Twoja wizytówka w sieci
400 zł
Pakiet multi
900 zł.
Pakiet mega
1200 zł.